Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6419410 |
| Omschrijving | KABELDOOS 85X85X51MM M20 LEEG IP66 GRIJS |
| Etim artikelnaam | Doos voor montage op de wand/plafond |
| Merk | WISKA |
| Type | 308 LEEG M20 |
| Artikelnr. fabrikant | 560048 |
| EAN Code | 4007685018296 |
| Minimale afname | 5 ST |
| Montagewijze | Universeel |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Halogeenvrij | |
| Diepte | 51 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Achterinvoer | |
| Aantal invoeren | 8 |
| Rijgbaar | |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 100 |
| Functiebehoud | Geen |
| Verzegelbaar | |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitgerust met | Geen |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Max. aderdoorsnede | 4 |
| Met afscherming | |
| Voor buisdiameter | Overig |
| Type behuizingsdoorvoer | Schroefdraad en dichtmembraan |
| Deksel | Niet transparant |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Uitvoering deksel | Overig |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.