Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6413561 |
| Omschrijving | WARTEL M63/34-48MM/T15 PA GS |
| Etim artikelnaam | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | WISKA |
| Type | ESKV63 |
| Artikelnr. fabrikant | 563988 |
| EAN Code | 4007685020725 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Kleur | Grijs |
| Halogeenvrij | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Soort afdichting | Diafragma |
| Slagvast | |
| Met trekontlasting | |
| Schroefdraadlengte | 15 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Glasvezelversterkt | |
| Trompetuitvoering | |
| EMC-uitvoering | |
| Sleutelwijdte | 68 mm |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitvoering | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 100 |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Vlakkabelkoppeling | |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | |
| Met contramoer | |
| Zeskant hoekmaat | 75 mm |
| Deelbare koppeling/wartel | |
| Geschikt voor kabeldiameter | Aftakking - 48 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 63 |