Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6413488 |
| Omschrijving | WARTEL PG36/22-32MM/T14MM PA ZHUV GS 6K |
| Etim artikelnaam | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | WISKA |
| Type | SKV36/14 |
| Artikelnr. fabrikant | 563874 |
| EAN Code | 4007685020626 |
| Minimale afname | 10 ST |
| Kleur | Grijs |
| Halogeenvrij | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Soort afdichting | Diafragma |
| Slagvast | |
| Met trekontlasting | |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Glasvezelversterkt | |
| Trompetuitvoering | |
| EMC-uitvoering | |
| Sleutelwijdte | 53 mm |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitvoering | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 80 |
| Type schroefdraad | Pg |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Vlakkabelkoppeling | |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | |
| Met contramoer | |
| Zeskant hoekmaat | 0.000 mm |
| Deelbare koppeling/wartel | |
| Geschikt voor kabeldiameter | 22 - 32 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 36 |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.