Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6408611 |
| Omschrijving | TAPE 38X0,15MM 25M PVC ZWART 105 C |
| Etim artikelnaam | Zelfklevende tape |
| Merk | COROPLAST |
| Type | 302 38X25 ZWART |
| Artikelnr. fabrikant | 443001 |
| EAN Code | 8712251013648 |
| Minimale afname | 8 ST |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 25 m |
| UV-bestendig | |
| Isolerend | |
| Zelfdovend | |
| Dubbelzijdig | |
| Transparant | |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 105 |
| Dikte | 0.15 mm |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Geschikt voor hoogspanning | |
| Vulkaniserend | |
| Zelflassend/amalgamerend | |
| Reflecterend (fluorescent) |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.