Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6408447 |
| Omschrijving | TAPE 25X0,15MM 25M PVC GEEL 105 C |
| Etim artikelnaam | Zelfklevende tape |
| Merk | COROPLAST |
| Type | 302 25X25 GEEL |
| Artikelnr. fabrikant | 442020 |
| EAN Code | 8712251013440 |
| Minimale afname | 12 ST |
| Kleur | Geel |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 25 m |
| UV-bestendig | |
| Isolerend | |
| Zelfdovend | |
| Dubbelzijdig | |
| Transparant | |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 105 |
| Dikte | 0.15 mm |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Geschikt voor hoogspanning | |
| Vulkaniserend | |
| Zelflassend/amalgamerend | |
| Reflecterend (fluorescent) |