Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8310069 |
| Omschrijving | GEAVANCEERDE MULTIMETER MD9055 |
| Etim artikelnaam | Multimeter |
| Merk | METREL |
| Type | MD9055 |
| Artikelnr. fabrikant | MD9055 |
| EAN Code | 3831063436485 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Meetbereikkeuze | Automatisch |
| Rendementsmeting (TRMS) | |
| Capaciteitsmeting | |
| Kleinste resolutie gelijkspanning | 0,01 mV |
| Kleinste resolutie gelijkstroom | 7867 |
| Kleinste resolutie wisselspanning | 0,01 mV |
| Kleinste resolutie wisselstroom | 7867 |
| Kleinste resolutie weerstand | 0,1 Ohm |
| Max. spanningsbereik AC | 1000 V |
| Max. spanningsbereik DC | 1000 V |
| Max. stroommeetbereik AC | 10 A |
| Max. stroommeetbereik DC | 10 A |
| Max. weerstandsmeetbereik | 60 MOhm |
| Max. temperatuurmeetbereik | 1090 |
| Kleinste resolutie temperatuur | 16789 |
| Max. capaciteitsmeetbereik | 10000 |
| Kleinste resolutie capaciteit | 16792 |