Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6406000 |
| Omschrijving | AANSLUITSNOER FEMALE, 3-POLIG, 1,5 MM2, |
| Etim artikelnaam | Patchkabel voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | ADELS |
| Type | 1805126 |
| Artikelnr. fabrikant | 1805126 |
| EAN Code | 8712251301288 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Totale lengte | 1000 mm |
| Halogeenvrij | |
| Mantelkleur | Zwart |
| Kabeltype | H05Z1Z1-F |
| Kabeldiameter | 8 - 8 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 |
| Type vergrendeling | Separate |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Aantal polen | 3 |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Overig |
| Mechanische codering | |
| Pool-markering | 1, 2, 3 |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Bruin |
| Striplengte | 9 mm |
| Ontmantellengte | 39 mm |
| Type geconfectioneerde kabel | Aansluitkabel apparatuur |
| Uitvoering zijde 1 | Contrastekker (female) |
| Uitvoering zijde 2 | Vrij kabeluiteinde |
| Isolatiedeel continutemperatuurbestendig tot | 70 |
| Geleideruiteindebehandeling | Ultrasoon verdichte adereinden |
| Kabel continutemperatuurbestendig tot | 70 |