Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 3020062 |
| Omschrijving | VINYLKABEL 2X0,75MM PLAT ZWART |
| Etim artikelnaam | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | ICC |
| Type | H03VVH2-F 2X0,75 ZWART |
| Artikelnr. fabrikant | 763498 |
| EAN Code | 8712251037781 |
| Minimale afname | 100 M |
| Nom. spanning U | 300 V |
| Vorm | Vlak |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | |
| Materiaal aderisolatie | Polyvinylchloride (PVC) |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelkleur | Zwart |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handling | 5 - 70 |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -10 - 70 |
| Nom. spanning U0 | 300 V |
| Aantal aders | 2 |
| Kabelbreedte circa | 5.2 mm |
| Kabelhoogte circa | 3.2 mm |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | |
| Oliebestendig volgens EN 60811-404 |