Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 7400583 |
| Omschrijving | SIGNAALHOORN 24VDC/0,04A 96DBA IP43 LGS |
| Etim artikelnaam | Signaalhoorn |
| Merk | GROTHE |
| Type | HUPE631 24VDC |
| Artikelnr. fabrikant | 713053 |
| EAN Code | 4011459310530 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Nom. spanning | 24 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 50 |
| Geluidssterkte | 96 dB |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Pneumatisch aangedreven |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.