Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 7400542 |
| Omschrijving | SIGNAALHOORN 240VAC/0,02A 92DB IP43 LGS |
| Etim artikelnaam | Signaalhoorn |
| Merk | GROTHE |
| Type | HUPE630 240VAC |
| Artikelnr. fabrikant | 713047 |
| EAN Code | 4011459310479 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 50 |
| Geluidssterkte | 92 dB |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.03 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Pneumatisch aangedreven |