Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 7400526 |
| Omschrijving | SIGNAALHOORN 230VAC/0,05A 110DBA IP54 GS |
| Etim artikelnaam | Signaalhoorn |
| Merk | GROTHE |
| Type | HUPE680 230VAC |
| Artikelnr. fabrikant | 713217 |
| EAN Code | 4011459330170 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 50 |
| Geluidssterkte | 100 dB |
| Kleur behuizing | Overig |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.15 A |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Pneumatisch aangedreven |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.