Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 7400500 |
| Omschrijving | SIGNAALHOORN 230VAC/0,05A 105DBA IP66 WT |
| Etim artikelnaam | Signaalhoorn |
| Merk | GROTHE |
| Type | HUPE640 230VAC |
| Artikelnr. fabrikant | 713117 |
| EAN Code | 4011459320171 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 50 |
| Geluidssterkte | 100 dB |
| Kleur behuizing | Wit |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.15 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Pneumatisch aangedreven |