Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6390389 |
| Omschrijving | WARTEL M20/5-14MM/T6,5 BL MS/NI 6K BG |
| Etim artikelnaam | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | PFLITSCH |
| Type | BG220MS |
| Artikelnr. fabrikant | 519522 |
| EAN Code | 4050366130961 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Kleur | Overig |
| Halogeenvrij | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Slagvast | |
| Met trekontlasting | |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Glasvezelversterkt | |
| Trompetuitvoering | |
| EMC-uitvoering | |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Kwaliteitsklasse | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Uitvoering | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Vlakkabelkoppeling | |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | |
| Met contramoer | |
| Zeskant hoekmaat | 26.5 mm |
| Deelbare koppeling/wartel | |
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 14 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |