Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6400182 |
| Omschrijving | WARTEL M32/13-21MM/T12 PA ZW ATEX |
| Etim artikelnaam | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | WISKA |
| Type | ESKE/1-E 32 EX |
| Artikelnr. fabrikant | 566989 |
| EAN Code | 4007685082846 |
| Minimale afname | 25 ST |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Soort afdichting | Diafragma |
| Slagvast | |
| Met trekontlasting | |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Glasvezelversterkt | |
| Trompetuitvoering | |
| EMC-uitvoering | |
| Sleutelwijdte | 36 mm |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitvoering | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 75 |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Vlakkabelkoppeling | |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | |
| Met contramoer | |
| Deelbare koppeling/wartel | |
| Geschikt voor kabeldiameter | 13 - 21 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 32 |
| Voor explosieveilige zone stof | 21, 22 |