Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6435230 |
| Omschrijving | HOUTSPIRAALBOOR, MAAT 7X118MM |
| Etim artikelnaam | Boor |
| Merk | TIP |
| Type | T3250701 |
| Artikelnr. fabrikant | T3250701 |
| EAN Code | 8711798023868 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Totale lengte | 118 mm |
| Geschikt voor RVS | |
| Opnamesysteem | Cilindrische insteekas |
| Snijlengte | 68 mm |
| Geschikt voor kunststof | |
| Geschikt voor staal | |
| Geschikt voor beton | |
| Geschikt voor gietijzer | |
| Geschikt voor hout | |
| Geschikt voor non-ferro metalen | |
| Geschikt voor steen | |
| Geschikt voor glas | |
| Diameter boor | 7 mm |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.