Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6435204 |
| Omschrijving | HOUTSPIRAALBOOR, MAAT 5X85MM, MET QUICKL |
| Etim artikelnaam | Boor |
| Merk | TIP |
| Type | T1700105085 |
| Artikelnr. fabrikant | T1700105085 |
| EAN Code | 8711798036554 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Totale lengte | 85 mm |
| Geschikt voor RVS | |
| Opnamesysteem | Zeskanthouder |
| Snijlengte | 50 mm |
| Geschikt voor kunststof | |
| Geschikt voor staal | |
| Geschikt voor beton | |
| Geschikt voor gietijzer | |
| Geschikt voor hout | |
| Geschikt voor non-ferro metalen | |
| Geschikt voor steen | |
| Geschikt voor glas | |
| Diameter boor | 5 mm |