Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8301533 |
| Omschrijving | KOOLMONOXIDEMELDER 3V BATTERIJ 2XAAA |
| Etim artikelnaam | Koolmonoxidemelder |
| Merk | EI |
| Type | 220920 |
| Artikelnr. fabrikant | 220920 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 105 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer | Niet van toepassing |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Verplaatsbaar | |
| Met geheugen functie | |
| Met digitaal display | |
| Geheugenfunctie | |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Voedingsspanning | 1 - 3 V |
| Met sokkel | |
| Standalone | |
| Standaard radiografisch koppelbaar | |
| Koppelbaar via kabel | |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Met spanningsindicatie | |
| Met backup-batterij | |
| Backup-batterij meegeleverd | Niet van toepassing |
| Meegeleverde backup-batterij oplaadbaar | |
| Max. aantal koppelbaar | 20 |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | |
| Uitwisselbare sensor |