Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8300931 |
| Omschrijving | ROOKMELDER OPTISCH 230V MET SOKKEL 168RC |
| Etim artikelnaam | Brandmelder |
| Merk | EI |
| Type | 220503 |
| Artikelnr. fabrikant | 220503 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 148 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer | Onder- en zijkant |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Rookschakelaar | |
| Toegestaan door NCP | |
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Voedingsspanning | Klauw - 250 V |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Met sokkel | |
| Standalone | |
| VdS erkend | |
| Standaard radiografisch koppelbaar | |
| Koppelbaar via kabel | |
| Geschikt voor kanaalmontage | |
| Stroomverzorging primair | Netvoeding |
| Met spanningsindicatie | |
| Met backup-batterij | |
| Backup-batterij meegeleverd | Alkaline |
| Meegeleverde backup-batterij oplaadbaar | |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | |
| Met Q-label |