Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6405162 |
| Omschrijving | KOPPELSNOER, SCHAKELLEIDING 3-POLIG, 1,5 |
| Etim artikelnaam | Patchkabel voor insteekbare gebouwinstallatie |
| Merk | ADELS |
| Type | 1805388 |
| Artikelnr. fabrikant | 1805388 |
| EAN Code | 8712251380207 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Totale lengte | 3000 mm |
| Halogeenvrij | |
| Mantelkleur | Zwart |
| Kabeltype | H05VV-F |
| Kabeldiameter | 8 - 8 mm |
| Kleur behuizing | Bruin |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 |
| Type vergrendeling | Separate |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Aantal polen | 3 |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Overig |
| Mechanische codering | |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Pool-markering | 1, 2, 3 |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Bruin |
| Vuurbelasting | 0.27 kWh |
| Ontmantellengte | 110 mm |
| Type geconfectioneerde kabel | Verbindingskabel |
| Uitvoering zijde 1 | Stekker |
| Uitvoering zijde 2 | Contrastekker (female) |
| Isolatiedeel continutemperatuurbestendig tot | 70 |
| Kabel continutemperatuurbestendig tot | 70 |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.