Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8300067 |
| Omschrijving | ROOKMELDER OPT. 230V 10-J LITHIUM BACK-U |
| Etim artikelnaam | Brandmelder |
| Merk | EI |
| Type | 220946 |
| Artikelnr. fabrikant | 220946 |
| EAN Code | 5099383006957 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 148 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer | Onder- en zijkant |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Rookschakelaar | |
| Toegestaan door NCP | |
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Voedingsspanning | Klauw - 250 V |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Met sokkel | |
| Standalone | |
| VdS erkend | |
| Standaard radiografisch koppelbaar | |
| Koppelbaar via kabel | |
| Geschikt voor kanaalmontage | |
| Stroomverzorging primair | Netvoeding |
| Met spanningsindicatie | |
| Met backup-batterij | |
| Backup-batterij meegeleverd | Lithium |
| Meegeleverde backup-batterij oplaadbaar | |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | |
| Met Q-label |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.