Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 7400571 |
| Omschrijving | SIGNAALHOORN+LAMP 240VAC/0.07A 96DB |
| Etim artikelnaam | Signaalhoorn |
| Merk | GROTHE |
| Type | HUPEBZ6301 |
| Artikelnr. fabrikant | 711271 |
| EAN Code | 4011459312718 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Nom. spanning | 230 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 40 |
| Geluidssterkte | 92 dB |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.07 A |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Pneumatisch aangedreven |