Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8300038 |
| Omschrijving | OPTISCHE ROOKMELDER 10JR LITHIUM, MET ST |
| Etim artikelnaam | Brandmelder |
| Merk | EI |
| Type | 220796 |
| Artikelnr. fabrikant | 220796 |
| EAN Code | 5099383005943 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 115 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer | Niet van toepassing |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Rookschakelaar | |
| Toegestaan door NCP | |
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Voedingsspanning | 1 - 3 V |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Met sokkel | |
| Standalone | |
| VdS erkend | |
| Standaard radiografisch koppelbaar | |
| Koppelbaar via kabel | |
| Geschikt voor kanaalmontage | |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Met spanningsindicatie | |
| Met backup-batterij | |
| Backup-batterij meegeleverd | Niet van toepassing |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | |
| Met Q-label |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.