Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8300032 |
| Omschrijving | KOOLMONOXIDEMELDER 10-JAARS LITHIUM, DRA |
| Etim artikelnaam | Koolmonoxidemelder |
| Merk | EI |
| Type | 220924 |
| Artikelnr. fabrikant | 220924 |
| EAN Code | 5099383005776 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 105 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer | Niet van toepassing |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Verplaatsbaar | |
| Met geheugen functie | |
| Met digitaal display | |
| Geheugenfunctie | |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Voedingsspanning | 1 - 3 V |
| Met sokkel | |
| Standalone | |
| Standaard radiografisch koppelbaar | |
| Koppelbaar via kabel | |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Met spanningsindicatie | |
| Met backup-batterij | |
| Backup-batterij meegeleverd | Niet van toepassing |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | |
| Uitwisselbare sensor |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.