Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6400001 |
| Omschrijving | KABELDOOS 95X95MM PP WT+3 ESKV20PLUS |
| Etim artikelnaam | Doos voor montage op de wand/plafond |
| Merk | WISKA |
| Type | 407/3 WIT |
| Artikelnr. fabrikant | 560071 |
| EAN Code | 4007686018516 |
| Minimale afname | 5 ST |
| Montagewijze | Universeel |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 95 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Halogeenvrij | |
| Diepte | 60 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Achterinvoer | |
| Aantal invoeren | 7 |
| Rijgbaar | |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 100 |
| Functiebehoud | Geen |
| Verzegelbaar | |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitgerust met | Geen |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Max. aderdoorsnede | 4 |
| Met afscherming | |
| Voor buisdiameter | Overig |
| Type behuizingsdoorvoer | Schroefdraad en dichtmembraan |
| Deksel | Niet transparant |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Uitvoering deksel | Overig |