Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 6400000 |
| Omschrijving | KABELDOOS 95X95MM PP GS+3 ESKV20PLUS |
| Etim artikelnaam | Doos voor montage op de wand/plafond |
| Merk | WISKA |
| Type | 407/3 GRIJS |
| Artikelnr. fabrikant | 560070 |
| EAN Code | 4007686018509 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Universeel |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 95 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Halogeenvrij | |
| Diepte | 60 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Achterinvoer | |
| Aantal invoeren | 7 |
| Rijgbaar | |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 100 |
| Functiebehoud | Geen |
| Verzegelbaar | |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitgerust met | Geen |
| Nom. isolatiespanning Ui | 400 V |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 60 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Max. aderdoorsnede | 4 |
| Met afscherming | |
| Voor buisdiameter | Overig |
| Type behuizingsdoorvoer | Schroefdraad en dichtmembraan |
| Deksel | Niet transparant |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Uitvoering deksel | Overig |
Hartelijk dank voor je interesse in Schuurman Groothandel in Elektrotechniek.
Ben je nieuw bij Schuurman en wil je op rekening kopen? Vul dan onderstaand aanmeldformulier zo volledig mogelijk in.
Na ontvangst van het formulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.