Over Schuurman Leveranciers
Assortiment
| Bestelnr | 8300402 |
| Omschrijving | ROOKMELDER 10JAAR LITHIUM |
| Etim artikelnaam | Brandmelder |
| Merk | EI |
| Type | 220795 |
| Artikelnr. fabrikant | 220795 |
| EAN Code | 5099383004618 |
| Minimale afname | 1 ST |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 115 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kabelinvoer | Niet van toepassing |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Rookschakelaar | |
| Toegestaan door NCP | |
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Voedingsspanning | 1 - 3 V |
| Explosiegeteste uitvoering | |
| Met sokkel | |
| Standalone | |
| VdS erkend | |
| Standaard radiografisch koppelbaar | |
| Koppelbaar via kabel | |
| Geschikt voor kanaalmontage | |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Met spanningsindicatie | |
| Met backup-batterij | |
| Backup-batterij meegeleverd | Niet van toepassing |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | |
| Met Q-label |